Kurucumuz Bülent Hoca ile İstanbul Boğaziçi Elit Özel Ders olarak her zaman yanınızdayız!

Geçirmiş olduğumuz, zor günlerde eğitimin aksamaması, online veya birebir hangi koşulda olursa olsun en kaliteli eğitime en kolay yoldan siz değerli öğrencilerimizin ulaşması için elimizden gelen her  şeyi yapıyoruz.

Deneyimli matematik öğretmenlerimiz, bilinmesi gereken tüm matematik konularını pratik soru çözümleri ile birlikte verirken aynı profesyonellikte Türkçe öğretenlerimiz ile paragraf soruları artık sizi korkutamayacak!

Öğretmen ve öğrenci ilişkisinde yüzde yüz samimiyet ve güvene inanıyoruz.

Her bir çocuk özel ders öğrencisinden öte bizlerin evladı, yavrusu olarak değerlendiriliyor.

Eğitimin mutfağında pişiyor ve pişiriyoruz. Sevginin, saygının ve özenin birlikte harmanlığı bu süreçlerde ortaya çıkan sonuçlar başarı ile süslenmiş oluyor.

Eğitim biliminde kabul edilen bir gerçek vardır:

Dünya üzerinde bir tek kişi bile bir şeyi öğrenebildiyse geri kalan tüm dünya nüfusu bunu öğrenebilir.

Kişinin kapasitesine ve idrak seviyesine bağlı olarak öğrenim süresi değişir ancak herkes öğrenebilir.

Bu gerçeğin bilincinde olarak kişiye özel programlarla ezbere değil özel eğitim sunuyoruz.

Bu harmandan çıkan sonuçlar bizlere en iyi üniversitelere yerleşen, en iyi liselerde eğitim gören bünyemizde yetişmiş öğrencileri veriyor.

Büyük bir aile olduğumuza inanıyoruz. Öğretmenlerimizin sunmuş olduğu özveri ve çaba her öğrenci için sonsuzdur. Meyvelerini de topladığımız bu tavrın içine sizleri de davet ediyor ve eğitime başka bir açıdan bakmayı teklif ediyoruz.

Eğitimde Öğretmenin Önemi 

Hemen hemen hepimizin çok sevdiği veya sevmediği bir öğretmeni ve böyle devam eden bir hikâyesi bulunuyor. Gerçekçi olmak gerekirse, öğretmen öğrenmeyi güzelleştiren ya da ket vuran ana unsurlardan biridir. Mutlu olmayan öğretmen iyi eğitim veremez, çocuğun kalbine ve aklına işleyemez. Bizler bu yüzden öğrencilerimiz kadar öğretmenlerimizin de mutluluğunu önemsiyoruz.

Kurumumuz içerisinde mesleğinin ve üzerindeki sorumluluğun bilincine karşılık bir davranış gören öğretmenlerimiz huzurla çalışıyor ve sevgiyle tüm bildiklerini öğrencilerine aktarıyor.

Sizin de en sevdiğiniz öğretmeniniz Elit Özel Eğitim Kurumu’nda! Bizlerle tanışmak için ziyaretlerinizi ve telefonlarınızı bekliyoruz.

İletişim: Bize 05055006299 numarası üzerinden ulaşabilir ya da site üzerinden form gönderebilirsiniz.

Online ders hizmetimiz TÜM TÜRKİYE, Evde Özel Ders hizmetlerimiz TÜM İSTANBUL ilçeleri için geçerlidir.