Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Öncelikle Bülent Hoca ilgi ve pozitif yanıyla gerçekten güvenimizi sağladı. Oluşturduğumuz programlarda çok iyi hocalarla güzel çalışmalar yaptık. Özellikle Dil Anlatım ve Edebiyat dersleri için Bülent hocama, Kimya ve Fizik için Gürcan hocama, Matematik için de Ahmet Hocama çok teşekkür ederim. Sadece öğretmen değil, her aradığımızda bize güven aşıladıkları için ayrıca teşekkürler.
Ayşe Naz Tatlıcı – ENKA OKULLARI

Evren Hoca bana öğretmenliğinin yanında ağabeyliğini gösteren, akşamları dersi olmasa bile 10-15 dakika uğrayıp programımı takip eden mükemmel bir insan. Ondan öğreneceğim çok şey var. İki yıldır birlikteyiz. İnşallah güzel şeyler başarırız birlikte. Kendisine çok güveniyorum. Herkese tavsiye ederim.
Kerem TOPBAŞ – İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI

Bu tavsiye mektubunu Ahmet Hocam için yazıyorum. Güleryüzlü ve işini iyi takip eden biri. Benim sürekli ezberleyerek yaptığım şeyleri kolay pratik yöntemlerle çözmemi ve Matematik dersinin mantığını anlamamı sağladı. Kısa zamanda bu kadar gelişme göstereceğimi bilmiyordum. Ailem ve ben kendisine çok teşekkür ederiz.
Oğuzhan Gündüz – NİŞANTAŞI IŞIK

İki yıldır Anıl Hocamla birlikteyiz. Sayesinde sistemli bir çalışma alışkanlığı kazandık. Önceleri ders programı oluşturmada ve yöntemler konusunda sıkıntı yaşıyorduk. Kardeşim ve ben Anıl Hocamın da tecrübesi ve tavsiyeleri, pratik çözüm metodlarıyla buna alıştık. Kendilerine ve bizi tanıştırdığınız için siz Bülent Hoca’ma teşekkür ederim.
Merve-Deniz ASLAN – MEF OKULLARI

Kimya, Geometri ve Fizik konusunda çalıştığım 3 hocam da gerçekten çok güleryüzlü ve tecrübeli öğretmenlerdi. Abi gibi yaklaşmaları ve kendilerindeki o özgüveni derslerimden aldığım yüksek notlar neticesinde ben de inanın hissetmeye başladım. Tabi Dil Anlatım ve Edebiyat’ın duayeni Bülent Hoca’mı da anlatmadan geçemeyeceğim. Seviliyorsunuz hocam. Emeğinize sağlık.
Ömer Tatlıcı – ENKA OKULLARI

Ahmet hocamla yaptigimiz dersler verimli gectigi gibi bir o kadar da eglenceli geciyor. Fizik, mat ve kimyada elinden geldigince yardim edip, sorular hakkinda ufak tüyolar veriyor. Ama bana en buyuk yardimi test cozmem konusunda beni motive etmesiydi. Kisaca gayet iyi bir ogretmen ve eğitim koçu. Herkese tavsiye ederim.
Öğrenci: Eren Erenoglu – Üsküdar Amerikan Koleji

Evren öğretmen sadece bir matematik öğretmeni veya geometri öğretmeni değil aynı zamanda bir hayat öğretmenidir. Sizin hayata olan bakış açınızı geliştirir, dersleri sevmeniz için ondan iyisi yoktur. Motive etmede de oldukça iyidir kendisi… Bir öğrencinin başarılı olması için onunla birlikte birkaç saat çalışması aynı zaman da konuşması yeterlidir. Bağımlılık yaratır ama yararlıdır. Zor bulunan türden bir insandır. Alanında başarılı olduğunu bana ve benim gibi birçok öğrenciye ve velilerine kanıtlamıştır. Çalışkan, sevgi dolu, 7/24 açık, yardımsever, zeki, yararlı bir öğretmendir. Hem bir abi hem bir arkadaş hem de bir öğretmendir. Üzüm üzüme baka baka kararır cümlesini bize öğrettikleri, bize olan inancı ve desteği ile tersine çevirmiştir. Benim gibi 9. sınıfta matematikten kalmayı ucuz atlatan bir öğrenciyi 10. sınıfta(Özel ders almaya başladım) sınıf 1.si yapmıştır. Öz güvenimi, matematik ve geometri sevgimi, geliştirmemi sağlamıştır. Pazar olsa da Serdal hocayla ders yapsak diyebilirsiniz. Şaşırmayın, bunlar normaldir. Zamanla geçer desem yalan olur. Her dersi iple çekeceksiniz…
Öğrenci: Yiğit Kocadağ ( Ted İstanbul Koleji 11. Sınıf )

Ben Sercan Şahin, geçen sene üniversite sınavına hazırlananlardan biriydim. Lise hayatım boyunca matematik dersinden sıkıntı çekmişimdir. Bu sınav senesinde de bu sıkıntı zor matematik dersleriyle büyüdü. Senenin basında yeterli desteği alamadım ama YGS sınavından sonra biraz destek için Ceyhun hocamdan yardım aldım. Gerçekten kısa bir sürede ,matematiğin en zor konularını benim gibi çabuk sıkılan birine zamanın nasıl geçtiğini anlamadan anlattı. Soruları yapmayı anlamadım da kendi çözmeden önce bana ipuçları vererek kendim bitirmemde yardımcı oldu, bildiğim şeyleri görmemi sağladı. Sene basında hedefim olan hukuk fakültesine ilk sınavdan sonra girme ümitlerim yok olmuşken Ceyhun hoca sayesinde hem ümitlerimi kazandım hem de istediğim Hukuk Fakültesinde şu an 1. sınıfta okuyorum.
Sercan Şahin – FMV ERENKÖY IŞIK – ATAŞEHİR

Bu tavsiye mektubunu Matematikten İngilizce özel ders aldığım Evren Hoca için yazıyorum. Kendisiyle derslerimiz2009-2010 Eğitim yılının 2.döneminde başladı.
Ben Üsküdar American Lisesinde okuduğumdan dolayı dersleri İngilizce görüyorduk. Matematiğin İngilizce kısmında ciddi bir eksiğim vardı. Araştırmalarım sonucu Boğaziçi Elit Özel Ders Merkezi’nde Evren Beyle tanıştım ve derslere başladık. Kendisiyle tanıştığımız günden beri her zaman pozitif bir bakış açışına sahiptir. Yanı sıra güler yüzlülüğü de benim dersi sıkılmadan dinlememe neden oluyordu. Bütün bunların üstüne kendisinin Matematik bilgisi beni başarıya götürdü ve aldığım bütün notlar 90’ın üzerine çıkmıştı.
Fen(Fizik)de de bu başarıyı yakalamak için dersimizin bir bölümünü buna ayırdık. Aynı aşamalardan geçtikten sonra Fizik Sınavında da iyi bir not olarak sınıfı geçtim. Evren Beyden ders aldığım için çok memnunum ve bu yıl da devam ediyorum. Size kesinlikle öneririm.
Erdem MERAL – Üsküdar Amerikan Lisesi

Hayat bazen karşımıza zorluklar çıkartır, bizde bazen bu zorluklardan kurtulmak için başkalarından yardım alırız. Bu benimde başıma geldi ve bana yardım eden insan da Evren Hoca’m oldu. O bana sadece derslerimde yardım etmedi, yaptığım her şeyde elinden geldiği kadar yanımda olmaya çalıştı. Beklide benim gözümde onu özel yapanda bu oldu.
Doğruyu söylemek gerekirse Evren Hoca diğer özel hocalara göre farklıdır. O bana göre sadece bir hoca değil arkadaştır da. Çünkü o çalıştığı insanı sadece bir öğrenci olarak görmez ona değer verir ve yardım eder konu ne olursa olsun. Ders anlatımı da farklıdır, bence o dersi öğrencisine göre anlatır. İlk başta çalıştı kişiyi anlamaya, onla bir olmaya çalışır, böyle yaptığında karşısındakini daha iyi anlayabileceğini bilir. Ve tabi öğrencinin konuyu anladığı şekilde anlatmaya başlar. Çocuğun öğrenmesi için elinden gelen her şeyi yapar asla pes etmez ama bunları yapa bilmesi için ilk başta çocuktaki ışığı görmesi gerekir. Verdiği bilginin hep taze kalmasını sağlamaya çalışır. Öğrencisinin bir sorusu olduğunda saat kaç olursa olsun ona yardım eder, gerekirse evine bile gider. Öğrencileriyle arasındaki bağlantıyı koparmak istemez ve onları asla yarı yolda bırakmaz. Onların geleceğine önem verir, onlar için en iyisi olması için çabalar. Bazen öğrencinin aklını dağıtıp rahatlaması gerektiğinde bile o orda olur ve onu rahatlatmaya çalışır. Öğrencileriyle iyi vakit geçirmeye çalışır ama kızılması gerektiği zamanda kızılmasını bilir. Ödevlendirmeleri bile hep beyni diri tutmaya yöneliktir ama bazen ödevi fazla kaçırabilir.
Kısacası Evren Hoca öğrencilerine her türlü veren, iyi kalpli, yardımsever, geleceği düşünen ve önemseyen, sorumluluk sahibi, disiplinli, erken kalkabilen, yoğun, futbolu sevende, PES oyununda beni yenebilecek kadar iyi oynayan ve bol ödev vermeyi seven bir insandır.
Ata Barış ATEŞ – TED İSTANBUL KOLEJİ

Tanışmamız LGS sınavından 2 ay önce oldu. Ama durum ne olursa olsun ben sizinle tanıştığım için çok mutlu ve çok şanslıyım. Derslerimi ilerletmem de çok yardımcı oldunuz,bana yardımda bulundunuz. Sizin cana yakın haliniz bana bir öğretmenden ziyade bir arkadaş gibi yaklaştınız. Ailemde sizi çok sevdi. Ümit ediyoruz ki bu sene sizin önemli bilgilerinizden daha fazla yararlanacağım. Size kendim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.
Görkem ZENGİN – Şişli Terakki Vakfı İ.Ö.O.

Dersi anlamamda çok yardımcı ve ben dersi anlamasam bile bana hep bir sabırla anlatıyor.Ve benim ders çalışmam için motive ediyor ve bana hep iyi bir moral veriyor. Derslerim kötü gittiği zaman beni uyarıyor.
Buket Küçükkaraca – Çamlıca Bilfen Koleji

Lise eğitim hayatım da bana yaptığı katkılardan dolayı öncelikle hocama teşekkür ederim. Ders esnasında bana yaklaşımı ve ders anlatım tekniklerini yerinde ve zamanında kullanmasını şimdi daha iyi anlıyorum. Şu an Samsungda yüksek lisans yapıyorum ve verdiği hayat eğitimi hala eğitimimdeki karşılaştığım sıkıntılarımı çözmemi kolaylaştırıyor. Bize bu fırsatı sunan Boğaziçi Elit Özel Ders Merkezi’ne teşekkür eder, herkese tavsiyelerimi sunarım.
Alper Gül – GALATASARAY LİSESİ

Orta okul ve lise hayatımda bana yaptığı olumlu etki anlatılamaz. Ders gelişimim ve sosyal yaşamdaki koçluk eğitimi hiçbir yerde bulamıyacağım eğitimlerdir. Yazılılarımdaki düzenli artış ve bulunduğum noktada kalmamda en büyük payı hocama borçluyum. Gürcan Hocama, Bekir Hocama ve koçluk konusunda özel olarak ilgilenen Bülent Hocama borcluyum. Onun yerinde ödüllendirme ve yerinde cezalandırması sayesinde ailemde bu durumdan mutlu ve güvenli. yeri geldiğinde sinemaya da benimle gelir ama yeri geldiğinde gece boyu bir konu için saatlerce benimle uğraşır. Teşekkür eder ve tavsiye ederim.
İrem Dündar – Tarabya İstek Vakfı Okulları