Ayşe Naz Tatlıcı – ENKA OKULLARI

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Öncelikle Bülent Hoca ilgi ve pozitif yanıyla gerçekten güvenimizi sağladı. Oluşturduğumuz programlarda çok iyi hocalarla güzel çalışmalar yaptık. Özellikle Dil Anlatım ve Edebiyat dersleri için Bülent hocama, Kimya ve Fizik için Gürcan hocama, Matematik için de Serkan Hocama çok teşekkür ederim. Sadece öğretmen değil, her aradığımızda bize güven aşıladıkları için ayrıca teşekkürler.

Kerem TOPBAŞ – İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI

Serdal Hoca bana öğretmenliğinin yanında ağabeyliğini gösteren, akşamları dersi olmasa bile 10-15 dakika uğrayıp programımı takip eden mükemmel bir insan. Ondan öğreneceğim çok şey var. İki yıldır birlikteyiz. İnşallah güzel şeyler başarırız birlikte. Kendisine çok güveniyorum. Herkese tavsiye ederim.

Yahya Özel – ENKA OKULLARI

Ali Hoca’nın yaklaşımı, sabırla benimle ilgilenmesi başlangıçta çok tuhafıma gitse de çok memnun olduğum bir hareketti. Hem ödevlendirme çalışmalarıyla sürekli kontrol ediyor, hem de beni motive ediyordu. Dersin hakkını veren ender insanlardan. Arkadaşlarıma tavsiye ederim.